ÖDEME SEÇENEKLERİ


1 – Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

Ödeme sayfamızda havale seçeneğni seçtiğinizde banka bilgilerimiz sipariş onayından sonra sayfamızda ve mail olarak bilgi gelecektir. hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.


2 – Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

Her türlü kredi kartınıza online tek çekim ödeme imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan çekim yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemeniz de 256 bit ssl şifreleme ile Paytr ile Korunmaktadır.

PayTR Hakkında

PayTR, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde TEPAV ve AllWorld Network’ün yürüttüğü “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” yarışması 2014 kazananları listesine girmiştir. Liste sırası 10 Ağustos 2015 tarihinde duyurulmuş ve kuruluşumuz 5. sırada yer almıştır.

Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

Kart Güvenliği

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

Teslimat Şartları

KARGO BEDAVA 

Siz alışverişinizi rahatça yapın, kargo masrafını düşünmeyin! Kargo ücretiniz Olbagro tarafından karşılanıyor.

TÜM TÜRKİYE’YE TESLİMAT

 Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo firması ile Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapmaktayız.

KARGO VE TESLİMAT SÜRESİ 

Ürününüz, siparişiniz onaylandıktan sonra en geç bir (1) iş günü içerisinde gönderilmektedir. Biz kargo firmasına teslim ettikten sonra 600 km kadar bir (1) iş Gününde de size teslim olabilmektedir. Kargonuz Mersinden Gönderilmektedir.